Legend of Two Shinobi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Legend of Two Shinobi

Forum Dyskusyjne o grze Legend of Two Shinobi.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Forgen nie chciał pomoc

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Mianek
User
User



Liczba postów : 1
Join date : 17/05/2012

Forgen nie chciał pomoc Empty
PisanieTemat: Forgen nie chciał pomoc   Forgen nie chciał pomoc Icon_minitimeCzw Maj 17 2012, 14:38

To tak 16 maja o 21-22 grałem już ostatni raz dziś po szkole 15-16 chciałem wbić się na ots nie działają mi passy piszę do forgena na gg on napisała żebym podał nick ja podałem i napisałem czy już sprawdził on zaczoł mnie wyzywać i powiedział że zaraz nie odzyskam konta
Forgen ja chce mieć to konto miałem tam legendarne rzeczy premke 1 sms coin domek i 2 runki jedną kisame a drugą hidan miałem tam prawie 5k lvl
Forgen jak nie masz czasu dla graczy to po co zakładałeś ots ??
Wysyłałem na premke itp żeby to stracic??





Dzięki z góry

Powrót do góry Go down
Forgen
Administrator
Administrator



Liczba postów : 29
Join date : 25/03/2012

Forgen nie chciał pomoc Empty
PisanieTemat: Re: Forgen nie chciał pomoc   Forgen nie chciał pomoc Icon_minitimeSob Maj 19 2012, 22:39

Mianek, nie wiem poco ten temat zakładałeś dla swojego debilstwa za przeproszeniem? jestem kulturalnym człowiekiem ale ty mnie doprowadziłeś do stanu gdzie musiałem Cie troche z górki rozjechać..

Nie mam tylko czas na Ciebie jestem dorosły mam również rodzine i tez innych graczy.. którzy mają problemy-.-

odzyskałeś ostatnio konto

temat do zamkniecia
Powrót do góry Go down
https://legendoftwoshinobi.forumpl.net
 
Forgen nie chciał pomoc
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Forgen, czyżby oszust?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legend of Two Shinobi :: Skargi-
Skocz do: