Legend of Two Shinobi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Legend of Two Shinobi

Forum Dyskusyjne o grze Legend of Two Shinobi.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pacc runki 35 dni

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Hocyk
User
User



Liczba postów : 4
Join date : 27/03/2012

Pacc runki 35 dni Empty
PisanieTemat: Pacc runki 35 dni   Pacc runki 35 dni Icon_minitimePon Kwi 09 2012, 11:49

kupilem pacc runke na 35 okolo tydzien temu i nie dzialala po zgloszeniu to forgenowi powiedzial ze bedzie naprawial (wiec spytalem sie przy okazji czy wymieni mi na 7x pacc na 5dni odp "nie") Dobra to czekam i czekam i dalej nic nikt nie robi wiec moje pytanie brzmi kiedy wy sie za to zabierzecie hmmm???.... albo wymiencie mi w koncu ta runke -.- bo skonczyl mi sie pacc i nie mam gdzie expic .
Powrót do góry Go down
Forgen
Administrator
Administrator



Liczba postów : 29
Join date : 25/03/2012

Pacc runki 35 dni Empty
PisanieTemat: Re: Pacc runki 35 dni   Pacc runki 35 dni Icon_minitimePon Kwi 09 2012, 18:00

Hocyk, moze i Ci to powiedziałem nie pamietam co pisałem do graczy tydzien temu-.-

Próbowałem naprawić tą runke lecz do tego nie jestem zdolny szukam Skryptera, który naprawi tą sprawe:)

Dam Ci to 7sc lecz, myśle ze mnie nie oszukasz i ze nie kupisz sobie itemków legendarnych..

A w ogóle skąd mam wiedzieć ze mnie nie oszukujesz, i ze nie wziałeś ze tej runki..



Ostrzegam nie nawidze oszustów, lepiej sie przyznać i poczekać troche.. to tylko gra
Powrót do góry Go down
https://legendoftwoshinobi.forumpl.net
Hocyk
User
User



Liczba postów : 4
Join date : 27/03/2012

Pacc runki 35 dni Empty
PisanieTemat: Re: Pacc runki 35 dni   Pacc runki 35 dni Icon_minitimeWto Kwi 10 2012, 11:31

Czy ty mnie oskarzasz o klamstwo?...
Gdybym pragnal tego leg eq to bym je dropil
A co do tych runek to ja od cb nie wymuszam tych calych sc jak mi nie ufasz po prostu wymien mi ta runke 35 za 7x pacc runke na 5dni tyle odemnie
W tedy co mi usunelo postac co mi dales sc na stare eq co mialem czy cie w tedy oszukalem ??
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pacc runki 35 dni Empty
PisanieTemat: Re: Pacc runki 35 dni   Pacc runki 35 dni Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pacc runki 35 dni
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legend of Two Shinobi :: Pytania-
Skocz do: