Legend of Two Shinobi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Legend of Two Shinobi

Forum Dyskusyjne o grze Legend of Two Shinobi.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wstawianie Linków na forum po 7 dniach

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Reider
User
User



Liczba postów : 3
Join date : 15/05/2012
Age : 26
Skąd : Stargard

Wstawianie Linków na forum po 7 dniach Empty
PisanieTemat: Wstawianie Linków na forum po 7 dniach   Wstawianie Linków na forum po 7 dniach Icon_minitimeWto Maj 15 2012, 22:06

Elo chciałbym dodawać SS'ki z mojej gry np. Awansów i Questów ,lecz nie mogę ,ponieważ linki można wstawiać dopiero 7 Dni po Rejestracji na Forum.Czy można jakoś zmienić wstawianie linków np. 1-2 Dni po Rejestracji na Forum?
Powrót do góry Go down
Forgen
Administrator
Administrator



Liczba postów : 29
Join date : 25/03/2012

Wstawianie Linków na forum po 7 dniach Empty
PisanieTemat: Re: Wstawianie Linków na forum po 7 dniach   Wstawianie Linków na forum po 7 dniach Icon_minitimeSob Maj 19 2012, 22:42

Nie wiem, to forum założył mianowicie BBoy, który długo juz tu nie był z powodu OFF OTS.. ja zabradzo nie ogarniam tego forum tzn PA ale postaram sie z nim z kontaktować
Powrót do góry Go down
https://legendoftwoshinobi.forumpl.net
Bboy
Junior Admin
Junior Admin



Liczba postów : 20
Join date : 25/03/2012

Wstawianie Linków na forum po 7 dniach Empty
PisanieTemat: Re: Wstawianie Linków na forum po 7 dniach   Wstawianie Linków na forum po 7 dniach Icon_minitimeSob Maj 26 2012, 19:02


Na serwerze nie gram, a mianowicie po zdarzeniu jakie miało miejsce jakieś parę miesięcy temu kiedy miałem rsa i all rzeczy mi wypadły, a akurat do domku poszedłem je szybko wyrzucić. Poza tym na kompie miałem Keyloga i toś mi się wjebał na konto i zaczął reklamować serwer i dostałem permamenta. Niestety Gra na tym typie silnika mi się znudziła dlatego też mogę pomaga, Wam graczom, jeśli dostanę jakąś władzę na serwie w postaci tutora/senior tutora. Niestety za wejście do teamu Forgen zażyczył sobie sms'a.
Na forum będę wchodził kiedy będę miał czas dlatego też ciężko mnie złapać ale z tego co wiem to w moim profilu macie podane gg, więc gdyby były jakieś wątpliwości służę wiedzą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wstawianie Linków na forum po 7 dniach Empty
PisanieTemat: Re: Wstawianie Linków na forum po 7 dniach   Wstawianie Linków na forum po 7 dniach Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wstawianie Linków na forum po 7 dniach
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» New Forum ??

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legend of Two Shinobi :: Pytania-
Skocz do: